Suurpuhastus

Teostame suurpuhastust eramajadele, ettevõtetele, büroodele, kauplustele, tehastele, laohoonetele, koolidele, lasteaedadele jne Tallinnas, Harjumaal ja üle Eesti.

Olenemata sellest, kui tihti tehakse regulaarset koristust ja hoitakse üldpinnad puhtad, kuhjub alati aja jooksul ruumidesse midagi üleliigset. Sinna hulka kuuluvad ka varjatud kohad nagu kapitagused, voodialused, juhtmete kogumiskohad ja harva ettejäävad kohad. Selle jaoks ongi paar korda aastas tehtav suurpuhastus ideaalne lahendus saamaks puhtaks absoluutselt kõik murekohad.

Suurpuhastust tehakse tavaliselt igal kevadel ja sügisel. Suurpuhastus on ka hea valik enne või pärast kolimist, kui tahetakse endast maha jätta ilusad ja puhtad ruumid või, et sisse kolides ootaks uusi asukaid värskeltvalminud ja meeldivalt lõhnav paik.

Suurpuhastuse käigus puhastame laed, seinad, mööbli, aknad, radiaatorid, põrandad, tualettruumid, garaazid, trepikojad, ventilatsioonitorude pealsed, talad, fermid jne. Puhastame kõik maast laeni!

Võimalikult kiire ja parima teenuse pakkumiseks sooviksime eelnevalt teada puhastatava pinna m² ja eritehnikat nõudvaid kõrgusi või muid ruumilisi iseärasusi. Suurpuhastuse soovitaksime aegsasti ette tellida, kuid olenemata juhusest, püüame alati arvestada ka kliendi soovide ja vajadustega.

Küsi hinnapakkumist helistades allolevale telefonile või täites kontaktivormi: