Remonditööd

Remont on aeganõudev ja põhjalik ettevõtmine. Tulemus jääb püsima aastateks, kui mitte aastakümneteks, mis tähendab, et iga pisiasi tuleb viimistleda hoolika täpsusega. Üldjoontes võivad remonttööd tunduda ideekohaselt väga lihtsad, kuid kui hakata süvitsi mõtlema, vajab iga eritöö ka vastavaid teadmisi. On täiesti inimlik, et mitte keegi ei saa teada kõigest kõike.

Kui remonttööde käigus on tarvis välja vahetada elektrijuhtmestik, renoveerida antiikseid mööbliesemeid või teostada santehnilisi töid, võib igaüks leida end olukorrast, kus oleks vaja asjatundja nõu ja abi.

Meie spetsialistid on professionaalid, kes teostavad remonttööd kiirelt ning kvaliteetselt. Tööde nimekiri on lai ja sinna hulka kuuluvad sellised remonttööd nagu lammutustööd, eramute põrandatööd, betoonitööd, korterite remont, ruumide siseviimistlus ja remont, terrasside ehitus, maalri- ja plaatimistööd, sokli- ja fassaaditööd, vihmaveesüsteemide paigaldus ja katusetööd. Kõiki ehitustöid ja remonttöid teostame ärihoonetele, büroodele, korteritele, eramutele jne Tallinnas, Harjumaal ja üle Eesti.

Remonttööd toimuvad üldjuhul tähtajalise lepingu alusel, mis ei hõlma põhikonstruktsioone muutvaid ehitustöid.

Küsi hinnapakkumist helistades allolevale telefonile või täites kontaktivormi: