Hoolduskoristus

Hoolduskoristustöid teostame pigem äriklientidele – bürood, ettevõtted, tootmishooned, kaubanduskeskused, laohooned, koolid, lasteaiad Tallinnas, Harjumaal ja üle Eesti.

Hoolduskoristus on regulaarne perioodiline koristusteenus. Hoolduskoristus tagab ruumide meeldiva väljanägemise, ning lisaks puhtusele, annavad hästi hooldatud ruumid kliendile meeldiva üldmulje ja aitavad luua ohutu ning tervisliku töökeskkonna.. Meie hoiame kliendi ruumid puhtad, ning klient saab pühenduda oma põhitegevusele.

Hoolduskoristus hõlmab endas pindadelt tolmude võtmist, lillede kastmist, nõude pesemist, prügikorvide tühjendamist ja kilekottide vahetamist. Tualettruumide puhastamist, hügieenitarvikute (tualettpaber) tellimist ja paigaldust, porivaipade vahetust, tööpindade puhastamist, põrandapindade pesemist, vaipkatete puhastamist tolmuimejaga, köögikomplektide puhastamist ( micro-ahi, külmkapp, kohvimasin, erinevad köögi tasapinnad jne.). Hoolduskoristuse hulka kuuluvad kõik puhastatavad pinnad küündivusulatuseni ( kuni 1,80 meetrit).

Võimalikult kiire ja parima teenuse pakkumiseks sooviksime eelnevalt teada puhastatava pinna m², prügikastide ja töökohtade arvu. Hoolduskoristusteenus toimub üldjuhul tähtajatu lepingu alusel, kuid arvestades kliendi erisoove oleme valmis sõlmima ka tähtajalise lepingu.

Küsi hinnapakkumist helistades allolevale telefonile või täites kontaktivormi: