Muru niitmine

Meie põhilised kliendid on erinevad ettevõtted, korteriühistud, kauplused, tootmishooned, laohooned jne.

Kevadkuudel rõkkab kogu ühiskond rõõmust kui maapinnast hakkavad välja paistma rohelised murututid. See on suve märk ja õnnis teadmine, et peagi läheb soojaks ja järgnevate kuude jooksul saabub kauaoodatud suvi, säravroheline loodus ja paitavalt soe päikesepaiste. Mitte nii rõõmsalt longivad peremehed jälle kuuri kõige tagumistesse nurkadesse, et talvekülm maha raputada juba unustuste hõlma alla vajunud muruniidukitelt. Looduse vastu ei saa ja see on muutumatu rusikareegel. Küll aga saab muuta seda, kes selle üha juurde sirguva muru ära niidab.

Meie osutame muruniitmise teenust erineva tehnikaga, mistõttu suudame olla paindlikud ja võtta vastu mistahes niitmist vajavaid objekte. Sinna hulka kuulub muru niitmine murutraktori ja käsiniidukiga, viimistlustööd trimmeriga, niidetud muru kogumine ja äravedu.

Võimalikult kiire ja parima teenuse pakkumiseks sooviksime eelnevalt teada niidetava õue pindala m². Muru niitmine toimub üldjuhul tähtajalise või tähtajatu lepingu alusel, kuid arvestades kliendi erisoove oleme võimelised teostama ka ühekordseid töid. Töödega oleme valmis alustama üldjuhul 2 nädala jooksul.

Küsi hinnapakkumist helistades allolevale telefonile või täites kontaktivormi: