Ehitusaegne või ehitusjärgne koristus

Teostame ehitusjärgset koristust Tallinnas, Harjumaal ja kõikjal üle Eesti.

Ehitus ise on igavesti suur ettevõtmine. Rääkimata veel sealjuures tekkivast ehitusprahist ja rohketest jäätmetest. Ehitusprahi juures ongi enamasti suurim probleem see, et ei saa enne uute töödega edasi minna kui vana risu on eest ära koristatud. Siinkohal tekibki probleem kui ehitajad hakkavad ise oma kallist tööaega raiskama ehitusprahi koristamisele. Sellega venivad tööde valmimistähtajad ja tööjõu ressursid. Laskem ehitajatel teha oma tööd ja ehitusaegne koristus jäägu oma ala tegijatele. Kokkuleppel kliendiga võime teostada ka objektilt prahi äravedu.

Ehitusjärgne koristus on aga ehitustegevusele järgnev puhastustööde teenus. Sinna hulka kuuluvad ehitustolmudest ja ehitusprahist puhastamine, tolmude võtmine maast laeni, akende pesu, põrandate pesu + kaitseainega katmine, sanitaarruumide puhastamine jne.

Ühesõnaga, puhastame kõik pinnad ehitustolmust ja prahist. Vajadusel organiseerime ka objektilt prahi äraveo. Tulemuseks on puhtad ja säravad ruumid.

Võimalikult kiire ja parima teenuse pakkumiseks sooviksime eelnevalt teada puhastatava pinna pindala  m² ja veendumust, et ehitustegevus on lõpetatud.

Küsi hinnapakkumist helistades allolevale telefonile või täites kontaktivormi: