Kojamehe ja majahoidja teenus

Teostame kojamehe ja majahoidjateenust ettevõtetele,  korteriühistutele, tehastele, laohoonetele, koolidele lasteaedadele, büroohoonetele, äriklientidele Tallinnas ja Harjumaal.

Hoonete ümbrus peab olema alati korras ja sealsetele elanikele puhas ja turvaline. Kui just tegemist pole väikese talukesega metsa sees, siis hoonete ümbruse heakorratööd on kohustuslikud nii linnaosa- kui ka vallavalitsuste määrustega. Erinevad aastaajad toovad meie kodude ja kontorite ümbrusesse hulganisti probleeme ja takistusi, mis tuleb ilmtingimata korras hoida. Inimestel napib aga aega ja vahendeid kõige selle likvideerimiseks, mistõttu on kojamehe ja majahoidja teenus sellisel puhul see ainuõige ja lihtsaim lahendus.

Kojameheteenus ehk heakorratööd on lepinguline graafikujärgne mehitatud väliterritooriumi korrashoid. Tulemuseks on korras väliterritooium ja puhas keskkond. Sinna hulka kuuluvad muruniitmine, lehtede riisumine, lume lükkamine, prahi korjamine, libeduse tõrje (graniitkillustik) ja lipuheiskamine riiklikutel pühadel.

Võimalikult kiire ja parima teenuse pakkumiseks sooviksime eelnevalt teada puhastatava õue pindala m² , muru pindala ning parkla teede pindala. Kojamehe ja majahoidjateenus toimub üldjuhul tähtajatu lepingu alusel, kuid arvestades kliendi erisoove oleme valmis sõlmima ka tähtajalise lepingu.

Küsi hinnapakkumist helistades allolevale telefonile või täites kontaktivormi: