fbpx Skip to content

Põranda hooldus

Teostame põrandahooldustöid büroodele, ettevõtetele, koolidele, lasteaedadele, laevadele, tehasehoonetele, ladudele, eraklientidele jne. Tallinnas, Harjumaal ja üle Eesti.

Põranda hooldus on erinevate põrandakatete uuenduskuur, mille käigus teeme spetsiaalsete masinatega ja professionaalsete ainetega erinevatele põrandakatetele süvapesu ja katame kaitseainega. Vaipkatetele teostame keemilist puhastust. Põrandate hooldust oleks soovitatav teha vähemalt 2 korda aastas! Tulemuseks on puhtad ja säravd põrandad.

Põranda hoolduse hulka kuulub PVC-, linoleum-, marmoleum-, kummi- ja turvapõrandakatete süvapesu + kaitseainega katmine. Betoonpõrandate süvapesu ja küllastusainega katmine. Kivipõrandate süvapesu ja küllastusainega katmine, vaipkatete keemiline puhastus ja epopõrandate süvapesu + kaitseainega katmine.

Võimalikult kiire ja parima teenuse pakkumiseks sooviksime eelnevalt teada puhastatavate põrandate pindala m² ja materjali tüüpi. Samuti on vajalik, et põrandahoolduse teostamise päeval oleks põrandapinnad asjadest ning mööblist vabastatud.

Küsi hinnapakkumist helistades allolevale telefonile või täites kontaktivormi: